Kona Cycling Point Team keep the momentum (and results) rolling (Czech)

Team Kona Cycling Point’s season is rapidly picking up momentum and not just because of the visibility of their attention grabbing black “sheep” racing kit!

image2-2

Sezóna naplno nabírá na obrátkách a s ní i náš Team Kona Cycling Point.
O uplnynulých víkendech se naše “ovečky” zviditelnily na nejednom důležitém podniku jak u nás, tak i v zahraničí!

KARLA ŠTĚPÁNOVÁ:
-26.4. se Karla zůčastnila “královského” XCO nejvyšší kategorie HC v rakouském HAIMINGU… Karla se nezalekla ani absolutně “nabitého” startovního pole (ne nadarmo tento závod dostal přezdívku “nultý SP”) a po chaotickém startu, začala stupňovat tempo z 35. pozice.
Po dlouhých pěti kolech plných prachu a pádů nejedné hvězdy, dokončila svůj závod na pěkném 23.místě… !!! Za zmínku stojí i fakt, že už po třetí za sebou byla při svém startu na zahraničním podniku NEJLEPŠÍ ČEŠKOU!!!

Ale nejen scénou Cross Country/XCO je náš Team Kona Cycling Point “živ”, takže jedeme dál, protože je rozhodně o čem psát!

image3-2PETR KOUDELKA:
-25.4. Se také uskutečnil první závod prestižního Kola Pro Život, jako již tradičně tento seriál otevřely Trans Brdy nedaleko Prahy a u toho rozhodně naše barvy nesměly chybět!
Petr Koudelka si tentokrát počínal jako opravdový MUŽ ELITE, když od začátku držel krok s nejlepšími! Po litém boji se soupeři i se sebou protl cílovou pásku na neskutečném 22.místě CELKOVĚ na dlouhé trati! …No klobouk dolů v tak nabušeném závodě!image4-2

FRANTIŠEK ŽILÁK:
-Ani náš Mistr Master Kona Cycling Point nezůstal stranou, když minulou neděli 3.5. Naprosto ovládl (1.místo!) svojí kategorii na kratší variantě populárního ŠELA Author Maratonu, který byl letos i prvním Českým Pohárem v Maratonu… Nejen že svou kategorii VYHRÁL, ale dokázal dojet i na 4.MÍSTĚ CELKOVĚ a to na kratší trati!