Team Kona Cycling Point racer Karla Stepanova wins round 2 of the Czech National Cup (Czech)

Team Kona Cycling Point racer Karla Stepanova made her dreams come true when she took the win at the fourth round of Czech National Cup in a stacked Elite Womans   Category (UCI C1). It was super solo race for her as she lead right from the start and held it all the way to the finish line. This win puts her just 5 points shy of the overall Czech National Cup title.

image5Tentokrát pro Vás máme SENZAČNÍ ba dokonce jen málo uvěřitelnou zprávu!
Naše ELITE WOMAN Karla Štěpánová v neděli triumfovala na 4.závodě Českého Poháru, který byl zařazen do velmi prestižní kategorie UCI C1!
Po hodině a půl sólové jízdy, kdy Karla atakovala vedoucí pozici hned v prvním kopci, si tak dojela pro své PREMIÉROVÉ VÍTĚZSTVÍ nejen v závodě Českého Poháru, ale i v tak prestižní kategorii, jakou C1 UCI bezesporu je.
I přes velice těžké podmínky a velmi velmi dobrou konkureci žen různých národností se tak Karla prosadila na stupeň nejvyšší!
V celkovém hodnocení Českého Poháru MTB XCO 2015’si pak polepšila na 2.místo a na první už jí tak zbývá pouhých 5bodů.

Toto ale není vše!!! Opravdu se nám z těžkého Jizerského bahna podařilo vydolovat maximum, když byly naše barvy Teamu Kona Cycling Point vidět napříč všemi kategoriemi a rozhodně se neztratily.

FRANTIŠEK ŽILÁK – 2.místo XCO Masters / 2nd place Masters XCO
Již ráno si náš Mistr Master František Žilák dojel pro nádherné 2.místo za velmi suveréně letos jezdícím “skoro” eliťákem Ondrou Zeleným. Franta od startu na nic nečekal s snažil se mu znepříjemnit každičkou minutu závodu. Je to prostě bejk a my jsem moc rádi, že je svým 2.místem v kategorii Masters zpět mezi nejlepšími

JIŘÍ BARTIZAL – 1.místo XCO Expert / 1st place Expert XCO
V kategorii se opět jednalo o další naprostou dominanci našeho Experta Jiřího Bartizala, který na těžké, uklouzané trati opět nenašel přemožitele a stejně jako před týdnem v Peci pod Sněžkou si dojel pro jasné 1.místo v kategorii Muži Expert

PERT KOUDELKA – 27.místo ELITE MEN
Ani v kategorii Muži Elite jsme nemohli chybět! Náš prapror opět statečně nesl a reprezentoval Petr Koudelka. Ve velmi silné konkurenci korunované olympijským vítězem si dojel pro konečné 27.místo, v této nabité kategorii.

cp-bedrichov-2015-karla-stepanova_1To je od nás sice tento týden všechno, ale rozhodně makáme dál.
Užívejte s námi jak Karly premiérové vítězství, tak i další velmi dobrá umístění našeho Teamu Kona Cycling Point!