Team Kona Cycling Point’s season is rapidly picking up momentum and not just because of the visibility of their attention grabbing black “sheep” racing kit!

image2-2

Sezóna naplno nabírá na obrátkách a s ní i náš Team Kona Cycling Point.
O uplnynulých víkendech se naše “ovečky” zviditelnily na nejednom důležitém podniku jak u nás, tak i v zahraničí!

KARLA ŠTĚPÁNOVÁ:
-26.4. se Karla zůčastnila “královského” XCO nejvyšší kategorie HC v rakouském HAIMINGU… Karla se nezalekla ani absolutně “nabitého” startovního pole (ne nadarmo tento závod dostal přezdívku “nultý SP”) a po chaotickém startu, začala stupňovat tempo z 35. pozice.
Po dlouhých pěti kolech plných prachu a pádů nejedné hvězdy, dokončila svůj závod na pěkném 23.místě… !!! Za zmínku stojí i fakt, že už po třetí za sebou byla při svém startu na zahraničním podniku NEJLEPŠÍ ČEŠKOU!!!

Ale nejen scénou Cross Country/XCO je náš Team Kona Cycling Point “živ”, takže jedeme dál, protože je rozhodně o čem psát!

image3-2PETR KOUDELKA:
-25.4. Se také uskutečnil první závod prestižního Kola Pro Život, jako již tradičně tento seriál otevřely Trans Brdy nedaleko Prahy a u toho rozhodně naše barvy nesměly chybět!
Petr Koudelka si tentokrát počínal jako opravdový MUŽ ELITE, když od začátku držel krok s nejlepšími! Po litém boji se soupeři i se sebou protl cílovou pásku na neskutečném 22.místě CELKOVĚ na dlouhé trati! …No klobouk dolů v tak nabušeném závodě!image4-2

FRANTIŠEK ŽILÁK:
-Ani náš Mistr Master Kona Cycling Point nezůstal stranou, když minulou neděli 3.5. Naprosto ovládl (1.místo!) svojí kategorii na kratší variantě populárního ŠELA Author Maratonu, který byl letos i prvním Českým Pohárem v Maratonu… Nejen že svou kategorii VYHRÁL, ale dokázal dojet i na 4.MÍSTĚ CELKOVĚ a to na kratší trati!