image1-6

Team Kona Cycling Point Team rider Karla Štěpánová participated in the 3rd round of UCI World Cup in Lenzerheide Switzerland a few weeks back. It was very hard to complete the seven laps in the extremely hot weather, but Karla made it! After a lot of pain she finished on fantastic 28th place in Women Elite category which gives her a new UCI world  ranking of 48th position, and after three rounds of World Cups she is now in 29th place.

image2-5
rádi bychom se Vám pochlubili s dalším maximem, kterého náš Team Kona Cycling Point dosáhl.
Naše Karla Štěpánová se zůčastnila 3. podniku Světového poháru, který tentokrát premiérově hostilo Švýcarské Lenzerheide! Na opravdu velmi těžké trati a za neskutečného vedra čekalo na Elitní kategorii žen dlouhých 7kol!
Karla se hned od startu pohybovala ve skupince kolem 25.místa a i když v půlce závodu trochu podlehla krizi, s tratí i se soupeřkami se poprala statečně. V posledním kole dokázala sjet nemožné a v cíli jí tak patřilo zasloužilé 28.místo!
Tím překonala své dosavadní maximum.
V průběžném pořadí Světového poháru jí náleží 29.místo, ve Světovém UCI rankingu si polepšila na 48.pozici a vstoupila tak do magické top 50!

Jsme rádi, že se Vám s tímto výsledkem můžeme “pochlubit” a doufáme, že to tak bude i nadále! Tento víkend jsme vyhrávali v posledním závodě Českého Poháru v Brně před Mistrovstvím ČR v Kutné Hoře! Těšte se tedy na Report.

image4-5
Foto: Michal Červený / michalcerveny.com